مشاوره و راه اندازی جهت ایجاد فروشگاه سبزینه خانواده

1-      بازدید و ارائه نظر کارشناسی برای مغازه یا فروشگاه انتخابی شما از نظر محله ، چیدمان تجهیزات و .....

2-      مشاوره در زمینه خرید بهترین تجهیزات مورد نیاز از نظر کارایی برای این حرفه و با صرفه ی اقتصادی بودن آنها که در اینجا منظور از تجهیزات یخچال ها ، دستگاه سبزی خرد کن ، انتخاب انواع تیغه های برش از نظر کاربرد و کارایی ، سیستم قفسه بندی ، رگال سبد های سبزی  و دیگر تجهیزات مورد نیاز می باشد.

3-      آموزش نحوه سفارش و تناسب وزنی بین هر کدام از سبزی ها مانند تره ، گشنیز ، شوید ، جعفری و ..... به نحوی که در پایان وقت زیاد یا کمی در کار نباشد

4-      مشاوره در زمینه نحوه سفارش سبزی خرد نشده متناسب با هر فصل یا هر مناسبت

5-      آموزش نوع ، مقدار و میزان استفاده و خرد شدن هر کدام از سبزی ها برای تهیه سبزی قرمه ، کوکو ، پلو ، آش ، سوپ و....    ( این مورد به قدری با اهمیت می باشد که ممکن است با کم و زیاد شدن هر کدام طعم سبزی نهایی را تغییر دهد)

6-      مشاوره در زمینه قیمت گذاری بر روی هر یک از محصولات

7-      مشاوره در زمینه تهیه مواد اولیه و معرفی بهترین ها در این زمینه (سبزی پاک شده ، شسته شده و خرد نشده)

8-      مشاوره در زمینه تهیه اقلام دیگر فروشگاه مانند (انواع آبلیمو ، ترشیجات و ده ها مورد دیگر ... ) جهت تکمیل نمودن مواد فروشگاه و افزایش درآمد

هزینه مشاوره 250.000 تومان می باشد

شماره کارت  6037991156590782  بانک ملی به نام آقای ناصر ناطقی

لطفاً بعد از واریز وجه با شماره 09122074308 تماس حاصل فرمایید

فقط کافیست یکبار امتحان کنید تا مشتری همیشگی سبزینه شوید...

توزیع انواع سبزی خرد شده

Welcome To ZooTemplate.Comسبزینه خانواده به عنوان اولین مرکز تهیه و توزیع انواع سبزیجات تازه و خرد شده آماده تامین سبزیجات پلویی ، خورشتی ، آشی ، سبزی خوردن ، سبزیجات تزئینی برای رستوران ها ، هتل ها ، تالار ها ، مراسمات ، فروشگاه ها و خانوار ها به صورت عمده   می باشد.

سبزینه خانواده با ارائه کد اشتراک به هر یک از مراکز فوق به صورت روزانه ، هفتگی و یا در بازه های زمانی مختلف و مورد نظر مراکز فوق کلیه سفارشات را در سطح شهر تهران در اسرع وقت تحویل می نماید.

لازم به ذکر می باشد که هدف اصلی گروه تولیدی سبزینه خانواده جلب اعتماد مشتریان از تازه بودن و کیفیت بالای محصولات و تحویل به موقع آن می باشد، که به امید و با عنایت به خدا همیشه مورد تائید و اعتماد مشتریان بوده ایم....

نحوه ارائه سفارش محصولات به صورت آنلاین و تلفنی امکان پذیر می باشد (که تهیه کد اشتراک برای مراکز نامبرده الزامیست)

شماره تماس : 33 92 34 95 77 021  /  08 43 207 0912   رشیدی منش

 

پیشنهادات ویژه فروشگاه سبزی

سیستم ارسال محصولات درب منازل

سبزینه خانواده برای شهروندان شرق تهران (وحیدیه ، امامت ، پیروزی ، هفت حوض ، تلفنخانه) سیستم پیک رایگان انواع سبزی خرد شده و دیگر محصولات خود را ارائه میدهد و برای دیگر مناطق تهران بسته به میزان سفارش درخواستی سیستم ارسال رایگان تعلق می گیرد.